Kurumsal


Portre Reklam, geniş ürün yelpazesi, her biri kendi alanında uzman kadrosu ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli ve sürekli hizmet anlayışı ile sektörün öncü firmalarından biridir. Yirmi üç  yıllık tecrübesi ile promosyon sektörüne yepyeni bir anlayış kazandırma hedefi ile yola çıkan Portre Reklam, kaliteli, yaratıcı, özgün ve farklı beklentileri karşılamaya elverişli ürün seçenekleri ile hızlı, kesintisiz, pratik, dinamik ve çözüm odaklı olarak müşterilerine hizmet vermektedir. Sektörün önemli ithalatçılarından biri olması sebebi ile Portre Reklam, müşterilerinin beklentilerine yönelik yeni çalışmalar yaparak ve en önemlisi müşterilerinin arzu ettikleri ürünlere, arzu ettikleri biçimde doğrudan ulaşmalarını sağlayarak kalitesinden ödün vermeksizin uygun fiyatlı ve oldukça geniş bir ürün yelpazesi ile ürün ve hizmet sunumu yapmaktadır.

Başta kamu kurumları, odalar, sendikalar ve ticari şirketlere yönelik promosyon ürünleri yelpazesine ek olarak, exclusive ürünlerimiz ile özel anlarınıza da dokunuyoruz...

Müşterilerimizin sektöre ilişkin tüm beklentilerini karşılamak için aktif ithalat ve üretim faaliyetlerinin yanı sıra yurt içi ve yurt dışında kurulu çözüm ortaklıklarımız ile yalnız satış aşamasında hizmet vermekle kalmıyor aynı zamanda satış öncesinde promosyon danışmanlığı; satış sonrasında ise müşteri memnuniyeti takibi ve değerlendirmesi yaparak bir sonraki beklentinizin hep daha iyi karşılanması için özel çaba sarf ediyoruz.

Çünkü promosyon, reklamınızdır ve reklamınız PORTRE'niz...